Przeciwdziałamy koronawirus COVID-19

Przeciwdziałamy koronawirus COVID-19

Szanowni Państwo,

 

w związku w przeciwdziałaniem koronawirusa COVID-19 wszystkich pacjentów, którzy w najblizszym czasie mają umówione wizyty/badania/zabiegi w OKO-TEST prosimy o stosowanie sie do poniższych zaleceń:

 

1. Każdy pacjent u którego wystąpił co najmniej jeden z objawów ostrej infekcji układu oddechowego: gorączka, kaszel, duszność proszony jest o kontakt telefoniczny z OKO-TEST nr telefonu 18 47 91 333 oraz przekazanie informacji o swoim stanie zdrowia oraz ustalenie terminu wizyty w późniejszym terminie.

1. Każdy osoba u którego wystąpił co najmniej jeden z objawów ostrej infekcji układu oddechowego: gorączka, kaszel, duszność,ktora chciałaby umówić wizytę w OKO-TEST w późniejszym terminie proszona jest o kontakt wyłącznie telefoniczny bądź mailowy.

 

 

2. Pacjentów powracających z krajów o wysokim poziomie ryzyka COVID-19 prosimy o przesuniecie terminu wiizyty minimum 15 dni od daty powrotu.

 

Informujemy:

1. OKO-TEST Oddział Chirurgii Jednego Dnia znajduje się w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targu gdzie nie ma oddziału chorób zakaźnych i nie są kierowani tutaj pacjenci z podejrzeniem COVID-19.

 

2. Poradnie Okulistyczne OKO-TEST są wydzielonymi placówkami okulistycznymi. Nie dzielimy pomieszczeń z innymi specjalizacjami, leczymy u pacjentów wyłącznie choroby oczu.

 

3. Aktualnie u każdego pacjenta podczas pobytu w placówkach OKO-TEST zostanie skontrolowana temperatura ciała za pomocą termometra bezdotykowego.