Bezpieczeństwo

Doświadczenie

ZROZUMIENIE

W OKO-TEST kładziemy ogromny nacisk na Państwa bezpieczeństwo. Już od pierwszego kontaktu nasz personel pracuje nad tym, aby czuli Państwo, że jesteście we właściwym miejscu, pod opieką kompetentnych i otwartych na potrzeby Pacjenta specjalistów.

Rozumiemy, że wizyta  w placówce medycznej może stresować, a także, że w relacjach pomiędzy Pacjentem a Lekarzem powinniśmy dążyć do nawiązania więzi opartej na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Szanujemy Państwa prywatność i zawsze wsłuchujemy się w oczekiwania i potrzeby naszych Pacjentów.

 

DOŚWIADCZENIE

Rozwiązujemy Państwa problemy w oparciu o doświadczenie naszego zespołu lekarskiego. Wszyscy nasi specjaliści zdobywali je w Szpitalach Klinicznych w Katowicach oraz Krakowie.

Zespołem medycznym kieruje dr n. med. Violetta Tomczyk-Dorożyńska a nasi specjaliści to uznani i cenieni przez Pacjentów lekarze. Nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach w Polsce i zagranicą, aby oferować naszym Pacjentom aktualne w świecie rozwiązania.

 

Doświadczenie
Procedury

PROCEDURY

Oddając zdrowie swoich oczu w nasze ręce macie Państwo pewność, że pracujemy według wysokich standardów. Na każdym etapie pobytu w naszej Klinice a w szczególności w czasie zabiegów operacyjnych, postępujemy zgodnie z wypracowanym przez lata systemem jakości.

Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo Pacjentów i nie ma tu miejsca na kompromis.

TECHNOLOGIE

Nowoczesne urządzenia oraz materiały to warunek konieczny zapewnienia wysokiej jakości usług medycznych. W parze z doświadczeniem specjalisty stanowią bardzo silny zespół. Od lat blisko współpracujemy z liderami branży okulistycznej, oferując Pacjentom innowacyjne rozwiązania.

Technologie
Innowacje

INNOWACJE

Bierzemy udział w Badaniach Klinicznych, dzięki czemu mamy wiedzę o nowych, niedostępnych jeszcze na rynku metodach leczenia.

LOKALIZACJA

Oddział okulistyczny oraz blok operacyjny naszej Kliniki znajduje się w Szpitalu Podhalańskim w Nowym Targu, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa zabiegowego.

Wykonaliśmy już ponad dziesięć tysięcy procedur chirurgicznych bez powikłań. Współpracuje z nami zespół doświadczonych lekarzy anestezjologów oraz pielęgniarek zabiegowych.

Lokalizacja

System elektronicznej rejestracji pacjentów

Aby zarejestrować się do wybranej jednostki OKO-TEST, prosimy o utworzenie osobistego konta w systemie eRejestarcja. Rejestracji w naszych ośrodkach mogą Państwo dokonać również telefonicznie lub przy pomocy poczty elektronicznej.

Nasze oddziały

Oddział Chirurgii Jednego Dnia
Nowy Targ

34-400 Nowy Targ
Szpitalna 14, P+1

Rejestracja

Rejestracja w godzinach:
8:00 - 17:00

Biuro Obsługi Pacjenta
Nowy Targ

34-400 Nowy Targ
ul. Szpitalna 14, P-1

Rejestracja

Rejestracja w godzinach:
poniedziałek i środa: 08:00-17:00 wtorek, czwartek, piątek: 08:00- 17:00

Poradnia Okulistyczna
Nowy Targ

34-400 Nowy Targ
Szpitalna 8

Rejestracja

Rejestracja w godzinach:
8:00 - 17:00

Poradnia Okulistyczna
Olkusz

32-300 Olkusz
ul. Francesco Nullo 35b

Rejestracja

Rejestracja w godzinach:
09:00-17:00