Podsumowanie roku 2019 i plany na rok 2020

Skutecznie udało się nam skrócić czas oczekiwania na zabieg usunięcia zaćmy. Operacje usunięcia zaćmy bez limitów, czas oczekiwania do jednego miesiąca.

Szanowni Państwo, za nami rok 2019 i to jest taki moment, kiedy możemy zrobić krótkie podsumowanie. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Pacjentom za zaufanie i korzystanie z usług NZOZ OKO-TEST, ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi Podopieczni otrzymywali świadczenia na najwyższym poziomie i chyba nam się udało, ponieważ wykonaliśmy rekordową ilość operacji usunięcia zaćmy oraz innych zabiegów okulistycznych w trybie chirurgii jednego dnia.
Znaleźliśmy się też w czołówce placówek medycznych Małopolski, którym skutecznie udało się skrócić czas oczekiwania na zabieg usunięcia katarakty z równoczesnym wszczepieniem sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej. Dziś wynosi on około jednego miesiąca.
Dbaliśmy również o to, aby dla naszych Pacjentów rozwijać umiejętności i systematycznie się szkolić. Przykładowo dr n. med. Violetta Tomczyk-Dorożyńska oraz dr n. med. Agnieszka Malec-Pleskacz wzięły udział w szkoleniu organizowanym przez Europejską Szkołę Zaawansowanych Studiów w Dziedzinie Okulistyki w Lugano w Szwajcarii. Dzięki szkoleniom wzbogaciliśmy ofertę NZOZ OKO-TEST między innymi o komercyjne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej powiek.
Nawiązaliśmy współpracę z producentami najlepszych na
świecie soczewek, dzięki temu mamy w ofercie soczewki firm takich jak: Alcon, Bausch and Lomb, Oculentis, Rayner oraz Zeiss. Wszczepiamy soczewki multifokalne, toryczne oraz multifokalne toryczne (likwidują astygmatyzm i uniezależniają od okularów po zabiegu usunięcia zaćmy). Wykonujemy praktycznie każdy zabieg możliwy do zrealizowania w trybie chirurgii jednego dnia.
Należy podkreślić i uznać to za niewątpliwy sukces, że przy znacznie zwiększonej liczbie zabiegów udało się nam całkowicie uniknąć powikłań pooperacyjnych oraz utrzymać najwyższy poziom satysfakcji Pacjentów. Dołożymy wszelkich starań, żeby w bieżącym roku 2020 poziom usług medycznych wykonywanych przez specjalistów NZOZ OKO-TEST był jeszcze wyższy. Raz jeszcze dziękujemy za obdarzenie naszego zespołu zaufaniem i zapraszamy do korzystania z usług medycznych w naszych placówkach  w Nowym Targu i Olkuszu.