Poradnie Okulistyczne OKO-TEST już pracują!

Kompleksowa diagnostyka okulistyczna w OKO-TEST

PORADNIE NZOZ OKO TEST JUŻ PRACUJĄ!

W pierwszej kolejności przyjmujemy pacjentów w stanach nagłych oraz w przypadki pilne, wymagające natychmiastowej pomocy czy też konsultacji. Pacjenci w stanie stabilnym muszą uzbroić się w cierpliwość, niemniej jednak w związku ze zniesieniem od poniedziałku 20 kwietnia części obostrzeń wynikających z epidemii koronawirusa, z satysfakcją informujemy, że nasze poradnie w Nowym Targu i Olkuszu na powrót działają. Wszyscy musimy przestrzegać zaleceń Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, dlatego wizyty wyglądają nieco inaczej niż przed epidemią.


Wizyty oraz zabiegi odbywają się wg następujących zasad:
• Pacjent jest umawiany telefonicznie, podczas rozmowy przeprowadzamy wywiad epidemiologiczny.
• Termin i godzina wizyty wyznaczane są w taki sposób, żeby zminimalizować ryzyko spotkania się w jednym miejscu wielu osób i nie narażać naszych Pacjentów oraz personelu na ryzyko zakażenia się koronawirusem.
• Pacjent powinien dotrzeć do poradni na 5-10 minut przed zaplanowaną godziną porady/zabiegu, jeśli jest wcześniej, czeka na swoją kolej na zewnątrz, przed wejściem do poradni. Osoby towarzyszące również czekają na zewnątrz.
• Przed samą poradą mierzymy Pacjentowi temperaturę i ponownie przeprowadzamy wywiad epidemiologiczny.
• Każdy Pacjent, przed rozpoczęciem porady, dezynfekuje ręce, następnie otrzymuje maseczkę jednorazową i jednorazowe rękawiczki.
• Dla bezpieczeństwa naszych Pacjentów badania i zabiegi wykonujemy wykorzystując wszelkie niezbędne środki ochrony.

Nasz personel wyposażony jest w fartuchy ochronne, czepek chirurgiczny, gogle/okulary ochronne i przyłbice oraz rękawice jednorazowe wewnętrzne i zewnętrzne.


Bardzo prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad bezpieczeństwa i higieny.

 

Zapraszamy do naszych poradni w Nowym Targu i Olkuszu!

Zespół NZOZ OKO-TEST